Daewoo - tapety na pulpit

Niestety w tej chwili brak jest tapet spełniających Twoje wymagania.
Możesz zamówić taką tapetę korzystając z poniższego formularza.


Zamówienie na Tapety

Chciałbyś abyśmy zamieścili tutaj tapetę ze zdjęciem konkretnego samochodu, lub motocykla?
Wypełnij formularz zamówienia:

Pojazd na tapecie 
Twój e-mail
akceptuję poniższy regulamin
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych na adres e-mail przez administratora danych.

Regulamin
  1. Wszystkie tapety udostępniane w serwisie tapety.auto.com.pl są bezpłatne.
  2. Tapety przygotowywane są w typowych dla popularnych monitorów rozdzielczościach.
  3. Zespół redakcyjny dokłada starań by przygotowywać tapety zgodne z zamówieniami możliwie szybko, jednakże inforumjemy, że nie każde zamówienie może się okazać możliwe do zrealizowania.
  4. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 Dz.U. 133 poz. 883 użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu powiadomienia o rezalizacji zamówienia na tapety oraz na umieszczenie danych w naszej bazie.
  5. Użytkownik ma prawo wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych.
  6. Zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dn. 18.07.2002, Dz.U. 144 poz. 1204 użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie ofert i wszelkiego rodzaju informacji wysyłanych przez www.auto.pl na swój adres elektroniczny.
  7. Zlecenie usunięcia danych osobowych może odbyć się poprzez przesłanie wiadomości na adres e-mail: portal@auto.com.pl
  8. Administratorem danych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) jest firma PROFIT Agnieszka Walendzik z siedzibą w Jaworznie przy ul. Paderewskiego 50. Podany e-mail wykorzystywany będzie w celu wysyłania informacji handlowych. Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.Polecamy również tapety motoryzacyjne na komórkę »